Active Show

FOTOBUDKA

Fotobudka z nowoczesnym designem oraz wyjątkowymi gadżetami! Wysokiej jakości zdjęcia, dzięki, którym każdy zapamięta imprezę na długo!

POKAZY AKROBATYCZNE

Pokazy akrobatyczne, to widowisko w wykonaniu najlepszych akrobatów w Polsce. Duet męski, pokazy na szarfach czy light show - posiadamy dużą bazę artystów!

LIVE ACT

Skrzypkowie, saksofoniści, perkusiści, wokaliści - występy solowe przy akompaniamencie DJ'a jako świetne uatrakcyjnienie wieczoru z muzyką na żywo!

ILUZJONISTA

Wejdź w świat iluzji.. Sprawdź co jest prawdą, a co kłamstwem.. Krzyknij głośne WOW! po pokazie naszego iluzjonisty!

MOBILNE KASYNO

Poker, black'jack lub ruletka. Stoły obsługiwane są przez profesjonalnych krupierów. Przy grach z dreszczykiem emocji zabawa jest gwarantowana!

ZESPOŁY MUZYCZNE

Posiadamy w swojej bazie sprawdzone zespoły muzyczne z repertuarem
o różnej tematyce muzycznej. Taneczny cover band lub jazzowy chillout to dla nas nie problem!

POKAZY TANECZNE

Pokazy taneczne wykonywane są przez profesjonalne tancerki. Stroje często przygotowujemy na konkretne wydarzenie.

POKAZY BARMAŃSKIE

Pokazy barmańskie to przede wszystkim smaczne drinki, uśmiechnięty barman oraz wyjątkowe SHOW, które zapamiętają Państwo na długo!

FIRE SHOW

Fire Show to pokazy dynamiczne, polegające na oczarowaniu widza pięknem ognia oraz efektów pirotechnicznych. Atrakcja, która zawsze robi ogromne wrażenie!

STREFA VR

Wirtualna rzeczywistość w świecie event'ów jest już dobrze znana, a dzięki bogatym aplikacjom zestawom aplikacji i gier wciąż bawi i uczy uczestników.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Robot witający na wejściu ? Symulatory czy drony ? Dzięki temu, że stale śledzimy trendy proponujemy nowe rozwiązania technologiczne.

RZEŹBIENIE W LODZIE

Rzeźbienie w lodzie, czyli pokaz zapierający dech w piersiach! Pokaz rzeźbienia w lodzie może trwać od 30 minut do nawet kilkunastu godzin.

WYJĄTKOWE DEKORACJE

Dekoracja ze strusich piór ubrana światłem lub przepiękne girlandy balonów o pasującej kolorystyce. Dla nas każdy detal ma znaczenie.

POKAZY LASEROWE

Pokazy laserowe dostarczają niezapomnianych wrażeń, połączenie muzyki i światła w jedną spójną całość tworzą dynamiczny i niezapomniany spektakl.

POKAZY PIROTECHNICZNE

Realizujemy pokazy pirotechniczne podczas imprez miejskich, eventów a także wesel i imprez sportowych. Tworzymy całościowo pokazy pirotechniczne i efekty sceniczne.

Kontakt

Adres:
Legnicka 62 (wejście B)
Lokal 103
54-204 Wrocław

Dla zainteresowanych ofertą: info@activeshow.pl

Chcesz nam coś zaoferować: wspolpraca@activeshow.pl

Kontakt do właściciela: piotr.wiater@activeshow.pl