Przykładowe atrakcje

FOTOBUDKA

Fotobudka z nowoczesnym designem oraz wyjątkowymi gadżetami! Wysokiej jakości zdjęcia, dzięki, którym każdy zapamięta imprezę na długo!

od 699 zł

POKAZY AKROBATYCZNE

Pokazy akrobatyczne, to widowisko w wykonaniu najlepszych akrobatów w Polsce. Duet męski, pokazy na szarfach czy light show - posiadamy dużą bazę artystów!

od 1499 zł

LIVE ACT

Skrzypkowie, saksofoniści, perkusiści, wokaliści - występy solowe przy akompaniamencie DJ'a jako świetne uatrakcyjnienie wieczoru z muzyką na żywo!

od 899 zł

ILUZJONISTA

Wejdź w świat iluzji.. Sprawdź co jest prawdą, a co kłamstwem.. Krzyknij głośne WOW! po pokazie naszego iluzjonisty!

od 999 zł

MOBILNE KASYNO

Poker, black'jack lub ruletka. Stoły obsługiwane są przez profesjonalnych krupierów. Przy grach z dreszczykiem emocji zabawa jest gwarantowana!

od 899 zł

ZESPOŁY MUZYCZNE

Posiadamy w swojej bazie sprawdzone zespoły muzyczne z repertuarem
o różnej tematyce muzycznej. Taneczny cover band lub jazzowy chillout to dla nas nie problem!

od 1999 zł

POKAZY TANECZNE

Pokazy taneczne wykonywane są przez profesjonalne tancerki. Stroje często przygotowujemy na konkretne wydarzenie.

od 999 zł

POKAZY BARMAŃSKIE

Pokazy barmańskie to przede wszystkim smaczne drinki, uśmiechnięty barman oraz wyjątkowe SHOW, które zapamiętają Państwo na długo!

od 799 zł

FIRE SHOW

Fire Show to pokazy dynamiczne, polegające na oczarowaniu widza pięknem ognia oraz efektów pirotechnicznych. Atrakcja, która zawsze robi ogromne wrażenie!

od 699 zł

STREFA VR

Wirtualna rzeczywistość w świecie event'ów jest już dobrze znana, a dzięki bogatym aplikacjom zestawom aplikacji i gier wciąż bawi i uczy uczestników.

od 599 zł

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Robot witający na wejściu ? Symulatory czy drony ? Dzięki temu, że stale śledzimy trendy proponujemy nowe rozwiązania technologiczne.

od 799 zł

RZEŹBIENIE W LODZIE

Rzeźbienie w lodzie, czyli pokaz zapierający dech w piersiach! Pokaz rzeźbienia w lodzie może trwać od 30 minut do nawet kilkunastu godzin.

od 1499 zł

WYJĄTKOWE DEKORACJE

Dekoracja ze strusich piór ubrana światłem lub przepiękne girlandy balonów o pasującej kolorystyce. Dla nas każdy detal ma znaczenie.

od 799 zł

POKAZY LASEROWE

Pokazy laserowe dostarczają niezapomnianych wrażeń, połączenie muzyki i światła w jedną spójną całość tworzą dynamiczny i niezapomniany spektakl.

od 1499 zł

POKAZY PIROTECHNICZNE

Realizujemy pokazy pirotechniczne podczas imprez miejskich, eventów a także wesel i imprez sportowych. Tworzymy całościowo pokazy pirotechniczne i efekty sceniczne.

od 1999 zł

Podane ceny są cenami orientacyjnymi netto.

Kontakt

Adres do korespondencji:
Aleja Śliwowa 23/27
54-106 Wrocław

Dla zainteresowanych ofertą: info@activeshow.pl

Chcesz nam coś zaoferować: wspolpraca@activeshow.pl

Kontakt do właściciela: piotr.wiater@activeshow.pl